Hakkımızda

Denge Yapı 1997 yılından, bugüne kadar Türkiye Yangın Güvenlik Pazarına hizmet vermektedir. Kurucularımız, uzun yıllar, yurtdışında çok önemli projelerde, hizmet verdikten sonra, Türkiye’ye dönüp, tecrübe ve bilgi birikimlerini Türkiye’deki faaliyetleri ile sektöre sunmaya karar vermişlerdir.

Konusunda uzman olan kadromuz 1997 yılından itibaren gelişerek ve istikrarla müşterilerimize hizmet vermiştir. Yıllar sonra ilk emekli personelimizi görmek, bizim en önemli kilometre taşımız oldu. Kalıcılık, Sürdürülebilirlik ve İstikrar, bizim sektördeki en önemli katkımızdır.

Milletimizin, daha iyiye layık olduğu bilinci ile, bilgi birikimimizi, her dönem ve bedelsiz olarak, kamunun istifadesine sunduk. Ülkemizin ekonomisine, milli güvenliğine, bilimsel çalışmalarına, bedelsiz katkı sağladık. Bu bizim, önceliğimiz oldu.

        Firmamız, pasif yangın koruma pazarına, global markaların EMEA Kuzey Afrika, Orta Asya ve Orta Doğu bölgelerinde olmak üzere, Tek Yetkili Temsilci ve Satıcısı Konumundadır. 25 yılı aşan çalışmalarımız neticesinde, ülkemizde ve bölgemizde çok stratejik sektörlerde, pasif yangın korunumu konusunda yaptığımız önemli katkılarla, bir çok ilk’in altına imza attık…

       Ülkemizi, çok farklı ve geleceğimizi inşaa edeceğimiz, bizim stratejik alternatif pazarlarımız olan coğrafyalarda temsil ettik. Referanslarımız, çok farklı coğrafyalardadır.

       Hizmet verdiğimiz, kurumsal müşterilerimizle, kalıcı ve sürdürülen ilişkiler kurmuş olmamız, bizi de kurumsallaştırdı.

       Sektörümüzün, ilklerini gerçekleştiren bir kurum olarak, pazarın gelişmesine ve potansiyeline katkı sağladık. Bizi örnek alıp, geçte olsa Türk pazarına girme kararı alan markalar ile sektörümüzün ürün çeşitliliğine sebep olduğumuz bilinci ile, daha da sorumlu davranıp, hizmet istikrarı, sürdürülebilirlik, kalite güvencesi, fiyat istikrarının sağlanması, mühendislik kurallarından ödün vermeden, yangın güvenliğini, karlılık için feda etmeden çözüm geliştirmek ilkemizdir.

 

Saygılarımızla