HAKKIMIZDA

     Kuruluşumuz, Türkiye’de Yangın Korunum Pazarına 1997’den itibaren 24. yılında gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir. 

Pasif Yangın Korunumu konusunda uzman kuruluşumuz. Dünyada ve Türkiye’de ilklere imza atmış bir uzman yapıdır. 

Dünyanın en prestijli yangın korunum markalarının tek yetkili distrüribütörü ve temsilcisi olarak çalışan kuruluşumuz, prestijli projelerin hayata geçirilmesinde önemli hizmetlerde bulunmaktadır. 

Uluslararası Pasif Yangın Korunum Pazarına hizmet veren firmamız, Yangın Durdurucu ürünler, çelik yapı ve tünel yangın koruma kaplamaları ile test, tasarım, danışmalık ve ürün tedariği, uygulama hizmeti dahil anahtar teslim projeleri ile 49 farklı ülkede projeler bitirmiştir. 

   Afrika Kıtasından, Srilanka, Nepal, Hindistan, Kamboçya, Vietnama kadar, Güney Amerika’da Paraguay, Bolivya, Meksika’ya mühendislik çözümlerimizi, uygulama hizmeti ile ulaştırdıık. 

   Petrol Rafinerilerinde, Japonya’nın kuzeyinde Sakhalin Adasından başlayıp, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Irak, Libya, Rusya gibi coğrafyalarda yangın durdurucu ve yangın koruma kaplamalarında hizmet verdik. 

   Enerji Santrallerimizde, pasif yangın koruma detaylarını çözdük. Nükleer Santral teknoloji ürünlerinin pasif yangın koruma çözümlerine destek verdik. 

   Ülkemizdeki yabancı yatırım kapsamındaki endüstriyel tesislere sayısız destek verdik. 

   Ülkemizin kompleks projelerinde yangın durdurucu ve yangın koruma kaplaması konusunda çözümler ürettik. Yabancı yatırımcılara AVM projelerinde profesyonel çözümler ürettik. 

  Ülkemizin milli savunma sanayisinin gelişmesinde destek sağlayıp, sayısız projede tedarik ve arge desteği verdik. 

  Çalışma arkadaşlarımıza yatırım yapıp, eğitimlerine destek olduk. Uluslararası eğitim programlarına dahil edip, Sertifikalı uzman uygulamacılar yetişdirdik. 

  Sürdürülebilir çözümleri, sürdürülebilir ilişkilerle, uzun soluklu işbirlikleri ile çevreye saygılı, ekonomik değer katan, istihdamda süreklilik ilkesi ile 24 yılla varan tecrübe ile çalışan bir takıma sahibiz.